تبلیغات
*** تیم جوانان زنجان با یک برد و یک باخت و به عنوان تیم دوم توانست به دور بعدی رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور راه یابد ***

---::هیئت بسکتبال استان زنجان::---

به همت هیئت بسكتبال شهرستان زنجان امسال در ماه مبارك رمضان ،مسابقات بسكتبال در رده پیشكسوتان وبمنظور گرامیداشت یاد و خاطره عزیز از دست رفته ،اقای بهرام رهبری از قهرمانان این رشته ورزشی، با حضور 3تیم به نامهای پیشكسوتان امجدیه_پیشكسوتان شركت تعاونی سرب و روی و زنجان 73 در روزهای زوج ودر محل سالن شهید دكتر بهشتی مجموعه ورزشی 15 خرداد برگزار می گردد.

این مسابقات بصورت رفت و برگشت برگزار می گردد در روز نخست این مسابقات تیم زنجان 73 توانست تیم پیشكسوتان امجدیه را شكست دهد .

روز چهار شنبه  مورخه 3/6/89ساعت10 شب مسابقه مابین تیمهای پیشكسوتان امجدیه و پیشكسوتان شركت تعاونی سرب و روی برگزار می گردد و متعاقبا با برگزاری بازی روز شنبه مورخه 6/6/89 بین تیمهای پیشكسوتان شركت تعاونی سرب و روی  و زنجان 73 دور اول این مسابقات به پایان می رسد.

اسامی تیم زنجان73 :جواد دلگانه-ابراهیم محمدی-حسین نعلیچگر-ناصر واسعی-ابراهیم نجفی-مصطفی نقدی-جعفر رضائی

اسامی تیم پیشكسوتان امجدیه:غلامرضا كرمی-مقتدی میر صدری- اصغر الماسیان -بهروز افشار-مهران صفائیان-مرتضی متین فر-خادم پیر-رضا بیگدلی-ابوالفضل كاج-

سرپرست فنی مسابقات داور ملی اقای جعفر دورانی  و داوران :آقایان حمید بابائی-محسن علمدار-امیر رهبری-

محمد پوراسكندری-سعید حبیبی ومهرداد بنالیان


نوشته شده در روز سه شنبه 2 شهریور 1389 ساعت 09:00 ق.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به هیئت بسکتبال استان زنجان می باشد. 1389 - 1388 ساخت و اجرا بنالیان