تبلیغات
*** تیم جوانان زنجان با یک برد و یک باخت و به عنوان تیم دوم توانست به دور بعدی رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور راه یابد ***

---::هیئت بسکتبال استان زنجان::---

                                   

با توجه به اعلام زمان مسابقات رده های مختلف سنی و همچنین مشخص شدن زمان مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور در سال 89 تیم های زنجان تمرینات خود را به صورت کاملا فشرده و همه روزه پیگیری می کنند .

در رده ی سنی مینی آقایان زینعلی و رهبری تمرینات این رده را بر عهده گرفته اند. تمرینات مینی بسکتبال روز های زوج بعد از ظهر ها و سه شنبه ها طرف صبح در سالن شهید بهشتی برگزار می گردد . مسابقات این رده در تاریخ 13/6/89 به میزبانی زنجان خواهد بود .

در رده سنی نونهالان آقایان حبیبی و بنالیان تمرینات را بر عهده گرفته اند . تمرینات این رده هم در روز های زوج و هم در روز های فرد در سالن های پیام – انقلاب و شهید بهشتی برگزار می شود . البته زمان مسابقات این رده هنوز مشخص نیست ولی تیم های شرکت کننده در این دوره زنجان – همدان – مرکزی – خوزستان و کرمان خواهند بود .

تمرینات رده سنی نوجوانان برعهده ی آقای مسعود رهبری می باشد . انقلاب و پیام سالن های هستند که این رده سنی در آن تمرینات خود را به صورت همه روزه در صبح و بعدازظهر پیگیری می کنند . مسابقات این رده 27/6/89 در گیلان برگزار خواهد شد .

جوانان استان زنجان با مربیگری آقای شجاعی به تمرینات خود ادامه می دهند تا در تاریخ 19/6/89 میزبان این دوره از رقابت های دسته یک جوانان کشور باشند. تمرینات این تیم در روزهای فرد در سالن پیام برگزار می شود.

تیم همیاری زنجان همچنان به تمرینات سنگین و فشرده ی خود برای داشتن حضور پر قدرتدر لیگ ادامه می دهد . آقایان محمدی – دلگانه و نعلچگر مربیان تیم شهرمان می باشد . آقای سعید فتحی در روز های شنبه و یکشنبه به عنوان مشاور تیم تمرینات را دنبال می کنند . تمرینات این تیم همه روزه به صورت صبح و بعدازظهر درسالن های پیام 1 و 2 و نیز شهید بهشتی زنجان برگزار می شود .

***به امید موفقیت تیم های زنجان در همه رده های سنی ***


نوشته شده در روز دوشنبه 8 شهریور 1389 ساعت 03:57 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به هیئت بسکتبال استان زنجان می باشد. 1389 - 1388 ساخت و اجرا بنالیان