تبلیغات
*** تیم جوانان زنجان با یک برد و یک باخت و به عنوان تیم دوم توانست به دور بعدی رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور راه یابد ***

---::هیئت بسکتبال استان زنجان::---

                                           

مسابقات دسته اول جوانان کشور در سال 89 در مرحله ی اول رقابت ها به پایان رسید و تیم های تهران و زنجان موفق شدند به دور بعدی مسابقات راه پیدا کنند . این مسابقات که قرار بود با 5 تیم برگزار شود ولی با انصراف تیم های خراسان رضوی و مازندران مسابقات با حضور سه تیم زنجان - تهران و گیلان انجام شد . روز شنبه 20 شهریور ماه اولین دیدار بین تیم های گیلان و زنجان انجام شد که بعد از یک بازی سخت و نفس گیر تیم زنجان توانست 48 بر 47 تیم گیلان را شکست دهد . روز دوم 21 شهریور مسابقه بین تیم های تهران و گیلان انجام شد و تیم تهران باز هم و همانند سایر رده های سنی خود توانست حریفش را با نتیجه 57 بر 47 شکست دهد . بازی سوم و آخرین بازی این دوره هم بین میزبان رقابت ها و تهران برگزار شد و تیم تهران موفق شد 64 بر 43 تیم زنجان را هم مغلوب کند و به عنوان تیم اول به مرحله ی بعدی رقابت ها را یابد .

نتایج بازی ها :

زنجان 48 - گیلان 47

تهران 57 - گیلان 47

زنجان 43 - تهران 64

به گفته ی آقای میرابی دبیر هیئت بسکتبال استان زنجان به احتمال زیاد دوره بعدی مسابقات جوانان دسته یک کشور هم به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد .

 


نوشته شده در روز دوشنبه 22 شهریور 1389 ساعت 12:59 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به هیئت بسکتبال استان زنجان می باشد. 1389 - 1388 ساخت و اجرا بنالیان