تبلیغات
*** تیم جوانان زنجان با یک برد و یک باخت و به عنوان تیم دوم توانست به دور بعدی رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور راه یابد ***

---::هیئت بسکتبال استان زنجان::---

با سلام خدمت کاربران عزیز !!!                                                                 

سایت هیئت بسکتبال زنجان بالاخره بعد از یک وقفه ی 2 ماهه بروز شد . البته در این مدت سعی شد تا این وبلاگ به سایت تبدیل شود و در آینده ی نه چندان دور اینطور هم خواهد شد . در این دو ماه هم اتفاقات زیادی در وضعیت تیم های رده ی های سنی مختلف روی داد که ما سعی داریم شما عزیزان را از جدید ترین این خبر ها را آگاه سازیم .

تیم دسته اولی هیئت بسکتبال زنجان که در سال گذشته خوب خود را در بازی ها نشان داد ولی نتوانست جزء 4 تیم برتر که سوپر لیگ باشگاه های ایران صعود کند . امسال هم تیم زنجان با همان کادر فنی و البته با بازیکنان جدید و نام جدید  باز هم در این دسته به رقابت با 10 تیم خواهد پرداخت . این تیم را امسال با نام تیم همیاری زنجان در رقابت ها خواهیم دید ؛ و اما بازیکنان جدید . تیم زنجان برای تقویت پست های 1 و 5 دو بازیکن غیر بومی به نام های امین پرکار و آرش نجفی را از تیم های سال گذشته ی پویا و همدان به خدمت گرفته است . هر دوی این بازیکنان با تجربه بوده و سابقه ی بازی در تیم ملی در دهه ی 70 را داشته اند . بهنام نصیری که در سال گذشته به عنوان بازیکن غیر بومی برای تیم تبریز بازی می کرد امسال باز هم پس از یک فصل به تیم زنجان بازگشت . وی در سال های زیادی به عنوان بازیکن اصلی برای تیم زنجان بازی کرده و حتی سابقه ی حضور در سوپر لیگ باشگاه های ایران در سال 85 با آقای کبیر برای تیم زنجان را هم داشته است. از بازیکن هایی که در سال قبل برای تیم زنجان بازی می کردند و امسال نتوانستند در تیم حضور یابند می توان به امیرحسین محمودی -  مهدی فتحی و سعید زنجانی اشاره کرد . امیر حسین رضایی - سلیمان باباخانی – محمد مهدی محمدی -  امین مقدم از جمله بازیکنانی هستند که امسال هم برای تیم همیاری بازی خواهند کرد . اسامی 12 اصلی به زودی در سایت قرار خواهد گرفت .


نوشته شده در روز دوشنبه 11 مرداد 1389 ساعت 07:46 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به هیئت بسکتبال استان زنجان می باشد. 1389 - 1388 ساخت و اجرا بنالیان