تبلیغات
*** تیم جوانان زنجان با یک برد و یک باخت و به عنوان تیم دوم توانست به دور بعدی رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور راه یابد ***

---::هیئت بسکتبال استان زنجان::---
        *** مسابقات نوجوانان ***                           
با اظهار تشکر و امتنان ، بدینوسیله اعلام می دارد مسابقات بسکتبال نوجوانان دسته دو گروه الف به میزبانی هیئت بسکتبال استان گیلان در شهر رشت برگزار خواهد شد.

ورود تیم ها : بعد از ظهر روز 27/6/89

شروع بازی ها : صبح روز 28/6/89

تیم های شرکت کننده : گیلان - زنجان - آذربایجان غربی - کرمانشاه - همدان


نوشته شده در روز دوشنبه 25 مرداد 1389 ساعت 05:22 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |

                                                  

آخرین وضعیت تیم ها از زبان آقای فغفوری رئیس هیئت بسکتبال شهر زنجان و سرپرست تیم همیاری 

بعد از پایان مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال کشور در سال 1388 که منجر به کسب مقام پنجمی این مسابقات توسط هیئت بسکتبال استان زنجان شد. علی رغم این که فرصتی بود تا این تیم در لیگ برتر حضور داشته باشد ولی ...

 


ادامه مطلب
نوشته شده در روز چهارشنبه 20 مرداد 1389 ساعت 07:40 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |

*** مسابقات رده ی مینی ***                                

احتراما ، بدینوسیله اعلام می دارد مسابقات قهرمانی کشور مینی بسکتبال منطقه یک - گروه الف به میزبانی هیئت بسکتبال استان زنجان در شهر زنجان برگزار خواهد شد .

ورود تیم ها : بعد از ظهر روز 13/6/89

شروع بازی ها : صبح روز 14/6/89

تیم های شرکت کننده : تهران - زنجان - قزوین - آذربایجان شرقی

 


نوشته شده در روز چهارشنبه 20 مرداد 1389 ساعت 07:27 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |

   ***         مسابقات بسکتبال جوانان کشور ***                  

با اظهار تشکر و امتنان، بدینوسیله اعلام می دارد مسابقات بسکتبال جوانان دسته یک گروه ب به میزبانی هیئت بسکتبال استان زنجان در شهر زنجان برگزار خواهد شد.

ورود تیم ها : بعد از ظهر روز 17/6/89

شروع بازی ها : صبح روز 20/6/89

تیم های شرکت کننده : تهران - مازندران - گیلان - خراسان رضوی - زنجان

 


نوشته شده در روز چهارشنبه 20 مرداد 1389 ساعت 07:21 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |

با سلام خدمت کاربران عزیز !!!                                                                 

سایت هیئت بسکتبال زنجان بالاخره بعد از یک وقفه ی 2 ماهه بروز شد . البته در این مدت سعی شد تا این وبلاگ به سایت تبدیل شود و در آینده ی نه چندان دور اینطور هم خواهد شد . در این دو ماه هم اتفاقات زیادی در وضعیت تیم های رده ی های سنی مختلف روی داد که ما سعی داریم شما عزیزان را از جدید ترین این خبر ها را آگاه سازیم .

تیم دسته اولی هیئت بسکتبال زنجان که در سال گذشته خوب خود را در بازی ها نشان داد ولی نتوانست جزء 4 تیم برتر که سوپر لیگ باشگاه های ایران صعود کند . امسال هم تیم زنجان با همان کادر فنی و البته با بازیکنان جدید و نام جدید  باز هم در این دسته به رقابت با 10 تیم خواهد پرداخت . این تیم را امسال با نام تیم همیاری زنجان در رقابت ها خواهیم دید ؛ و اما بازیکنان جدید . تیم زنجان برای تقویت پست های 1 و 5 دو بازیکن غیر بومی به نام های امین پرکار و آرش نجفی را از تیم های سال گذشته ی پویا و همدان به خدمت گرفته است . هر دوی این بازیکنان با تجربه بوده و سابقه ی بازی در تیم ملی در دهه ی 70 را داشته اند . بهنام نصیری که در سال گذشته به عنوان بازیکن غیر بومی برای تیم تبریز بازی می کرد امسال باز هم پس از یک فصل به تیم زنجان بازگشت . وی در سال های زیادی به عنوان بازیکن اصلی برای تیم زنجان بازی کرده و حتی سابقه ی حضور در سوپر لیگ باشگاه های ایران در سال 85 با آقای کبیر برای تیم زنجان را هم داشته است. از بازیکن هایی که در سال قبل برای تیم زنجان بازی می کردند و امسال نتوانستند در تیم حضور یابند می توان به امیرحسین محمودی -  مهدی فتحی و سعید زنجانی اشاره کرد . امیر حسین رضایی - سلیمان باباخانی – محمد مهدی محمدی -  امین مقدم از جمله بازیکنانی هستند که امسال هم برای تیم همیاری بازی خواهند کرد . اسامی 12 اصلی به زودی در سایت قرار خواهد گرفت .


نوشته شده در روز دوشنبه 11 مرداد 1389 ساعت 07:46 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به هیئت بسکتبال استان زنجان می باشد. 1389 - 1388 ساخت و اجرا بنالیان