تبلیغات
*** تیم جوانان زنجان با یک برد و یک باخت و به عنوان تیم دوم توانست به دور بعدی رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور راه یابد ***

---::هیئت بسکتبال استان زنجان::---

به منظور انسجام بخشیدن به  تمرینات تیم های پیشكسوتان و ارائه خدمات و حمایتهای ویژه از این رده وحضور پرقدرت تیم در مسابقات استانی و كشوری، هیئت بسكتبال شهرستان زنجان در نظر دارد پس از اتمام بازسازی و نوسازی سالن امجدیه وبا رایزنی های بعمل آمده با مدیران و پیشكسوتان این رشته ،نسبت به تاسیس رسمی تیم بسكتبال پیشكسوتان شهر ومتعاقبا معرفی سرمربی ،مربیان و سرپرست تیم اقدام نماید.

امید است در اجرای این هدف مهم ،همه و همه یار و همراه هم باشیم تا این هیت نیز بتواند به برنامه های خود در این رابطه بصورت كامل و در حد شان و منزلت این رده جامه عمل بپوشاند.


نوشته شده در روز شنبه 27 شهریور 1389 ساعت 08:49 ق.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |
.: تیم زنجان :.
.: تیم تهران :.
.: تیم آذربایجان شرقی :.
.: تیم قزوین :.
برای مشاهده ی تصویر مربوط به تیم ها با کیفیت مطلوب لطفا بر روی آن کلیک کنید.

ادامه ی تصاویر در ادامه ی مطلب


ادامه مطلب
نوشته شده در روز جمعه 26 شهریور 1389 ساعت 06:47 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |

با قطعی شدن حضور پرقدرت تیم بسكتبال سازمان همیاری استان در مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای كشور ،به همت مسئولین تربیت بدنی استان سالن بسكتبال امجدیه ،كه همواره بعنوان جایگاه اصلی این ورزش مابین  پیشكسوتان و علاقه مندان این ورزش،محبوبیت ویژه ای داشته،از روز جمعه مورخه 12/6/89 بازسازی می گردد.

دست اندر كاران در این عملیات در نظر دارند علاوه بر دیواركشی تمامی پنجره های اطراف،تعویض پوشش كف سالن،نصب سیستم روشنایی مناسب و جدید،تعویض كامل پوشش سقف سالن، احداث دو سری رختكن مجهز به سرویس بهداشتی و دوش ابگرم در سمت شمالی سالن ،رنگامیزی كامل دیوارهای سالن رانیز به انجام رسانند.

قطعا با انجام تعمیرات مذكور سالن بسكتبال امجدیه روح و جان تازه ای گرفته  و میزبان شایسته ای برای تیمهای میهمان و تماشاچیان علاقه مند این رشته خواهد بود.

این اقدام مسئولین تربیت بدنی قابل تقدیر و تشكر ویژه می باشد .

لذابه همین علت تمرینات تیم های بسكتبال در رده های پایه و نیز تیم همیاری در روزهای زوج در سالن 6هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب در حال پیگیری است.

به نظر می رسد با توجه به سرعت مناسب و خوب پیشرفت كار،حداكثر 2 یا 3 بازی اول تیم همیاری بجای سالن امجدیه در سالن6هزار نفری برگزار گردد.


نوشته شده در روز چهارشنبه 24 شهریور 1389 ساعت 01:58 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |

                                           

مسابقات دسته اول جوانان کشور در سال 89 در مرحله ی اول رقابت ها به پایان رسید و تیم های تهران و زنجان موفق شدند به دور بعدی مسابقات راه پیدا کنند . این مسابقات که قرار بود با 5 تیم برگزار شود ولی با انصراف تیم های خراسان رضوی و مازندران مسابقات با حضور سه تیم زنجان - تهران و گیلان انجام شد . روز شنبه 20 شهریور ماه اولین دیدار بین تیم های گیلان و زنجان انجام شد که بعد از یک بازی سخت و نفس گیر تیم زنجان توانست 48 بر 47 تیم گیلان را شکست دهد . روز دوم 21 شهریور مسابقه بین تیم های تهران و گیلان انجام شد و تیم تهران باز هم و همانند سایر رده های سنی خود توانست حریفش را با نتیجه 57 بر 47 شکست دهد . بازی سوم و آخرین بازی این دوره هم بین میزبان رقابت ها و تهران برگزار شد و تیم تهران موفق شد 64 بر 43 تیم زنجان را هم مغلوب کند و به عنوان تیم اول به مرحله ی بعدی رقابت ها را یابد .

نتایج بازی ها :

زنجان 48 - گیلان 47

تهران 57 - گیلان 47

زنجان 43 - تهران 64

به گفته ی آقای میرابی دبیر هیئت بسکتبال استان زنجان به احتمال زیاد دوره بعدی مسابقات جوانان دسته یک کشور هم به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد .

 


نوشته شده در روز دوشنبه 22 شهریور 1389 ساعت 12:59 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |

در آخرین مسابقه از سری مسابقات جام رمضان امسال ،شب گذشته (چهارشنبه مورخه17/6/89) تیمهای پیشكسوتان امجدیه و تعاونی سرب وروی مقابل هم صف آرائی كردند كه در پایان این مسابقه جذاب و نزدیك، تیم پیشكسوتان تعاونی سرب وروی توانست با نتیجه 87 بر 79  برنده بازی باشد ولی با توجه به اینكه در بازی رفت به این تیم با نتیجه بازنده شده بود به مقام سوم مسابقات رسید و تیم پیشكسوتان امجدیه نایب قهرمان گردید.

قابل ذكر است تیم زنجان 73 قبل از این دیدار با كسب 4 برد از 4بازی به مقام اول این مسابقات دست یافته بود.

جدول كامل مسابقات به شرح ذیل می باشد:


نوشته شده در روز پنجشنبه 18 شهریور 1389 ساعت 02:14 ب.ظ | نظر پیشنهاد و انتقادات شما |
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به هیئت بسکتبال استان زنجان می باشد. 1389 - 1388 ساخت و اجرا بنالیان